Лазурне 7 дjpg

База відпочинку «Черномор»

База відпочинку знаходиться на березі моря. В наявності номери економ (совдеп). Зручності на території. Є кухня для приготування їжі (посуд мати свій).

0909

Пансіонат “Фортуна” люкс з басейном розташований на відстані 400м. від морського пляжу. Поряд ринок та продовольчий магазин. На території пансіонату можна замовити харчування, є бар, трьохрівневий басейн з підігрівом. Туристи відпочивають в 2х, 3х та 4х місних нових номерах. Є номери з кухнею (вартість проживання вираховується окремо). Також є загальні кухні на 5-6 номерів. На території дитячий майданчик та ігровий майданчик. Діти до 3-х років без надання окремого місця – безкоштовно.

Фото бази відпочинку “ФОРТУНА”

0707

0808Пансіонат “Нетішинка люкс” розташований на другій береговій лінії. В номерах є необхідні меблі, телевізор, холодильник, санвузел, міні кухня. На території знаходиться кухня, дитячий майданчик, ігровий лабіринт, альтанки для відпочинку. База розташована в  200м. від ринку та автовокзалу. Проживання дітей за пільговою ціною, за умови проживання з двома дорослими. Діти до 3-х років без надання окремого місця – 100 грн. за добу комунальні послуги.

Фото пансіонату “Нетішинка люкс”

0606База відпочинку “Шоколадка” розташована на другій береговій лінії. В номерах є душ, туалет, умивальник, холодильник та телевізор. Поряд знаходиться ринок та автовокзал. На території ринку є багато закладів громадського харчування. Територія бази закрита, є дитячий майданчик, кухня для приготування їжі, мангал. Діти до 5-ти років без надання окремого місця – 50 грн. за добу комунальні послуги. Знижка дітям до 10-ти років діє при умові проживання з двома дорослими.

Фото бази відпочинку “ШОКОЛАДКА”

0001

0002

  • Виїзд відбувається з м.Житомира,  ж.д вокзал.  Стоянка біля моста
  • Вартість проїзду без поселення- 1200грн/люд.
  • Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років – 900грн /дит.
  • Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці