Наступило долгожданное лето!!!!!

И  мы открываем 16 -й сезон наших автобусных туров.

Очаків 7д

Приватна садиба « У Світлани» – в кімнаті є ліжка, тумбочки, шафа для одягу. Душ, туалет на поверсі, кухня на першому поверсі (газові плити, холодильники, посуд, все для приготування їжі). Холодна, гаряча вода цілодобово. За додаткову плату є можливість замовити сауну на території. До моря – 300 метрів. Проживання дітей до 5 років без окремого місця-безкоштовно, при умові проживання з двома дорослими. 

Міні-готель « У Анвара», « У Анвара-2», «У Анвара-3» – номери з усіма зручностями. В номерах нові меблі, холодильники, супутникове телебачення. В будинку знаходиться кухня, де є все необхідне для приготування їжі. Можливо замовити харчування, ціна 3-х разоваго 150-170 грн.. Працює кабінет здоров’я по краплі крові ( метод Фоля). До моря- 500 метрів. Проживання дітей до 5 років без окремого місця- 60 грн за добу комунальні послуги, при умові проживання з двома дорослими.

Фото міні-готелю “У АНВАРА”

1222222

Фото міні-готелю “У АНВАРА – 2”

22222222

222222222222Приватна садиба « У Марини»  номери « економ», в номері: ліжка, тумбочки, шафа для одягу. Душ, туалет, кухня на території. Телевізор на спеціально обладнаному майданчику. Холодильники стоять окремо. Проживання дітей до 5 років без окремого місця – 50 грн. за добу комунальні послуги, при умові проживання з двома дорослими.

Санаторій «Борисфен» – розташований на березі моря, має гарну велику паркову зону, високотехнологічна медична база, м’який приморський клімат. Перевагою відпочинку в Очакові є відсутність високої вологості. Повітря насичене аерозолями морських солей, йоду, брому, а також фітонцидами степових трав. Санаторій пропонує реабілітацію хворих що перенесли гострий інаркт міокарда, оперативне втручання на судинах серця, хворих з порушенням мозкового кровообігу та патології переферичної нервової сиситеми. Є відділення для хворих дихальної системи та ШКТ. На території пансіонату є басейн та тренажерна зала. Вартість проживання дітей до 5-ти років 50% від вартості путівки.

  • Виїзд з м.Житомира
  • Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!
  • Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років -900грн /дит.
  • Проїзд на окремому місці – 1200 грн