Київ – Житомир – Воловець – Пилипець – Мукачево – Берегово – Косино – Хуст – Житомир – Київ

  Програма туру:

П’ятниця 25.05.18:

19:00 збур групи в м. Київ (ст. М Житомирська)

19:15 виїзд з м. Київ

21:00 збір групи в м. Житомирі (пл. Перемоги біля танку);

21:15 виїзд в с. Воловець Закарпатської області.

Субота 26.07.18:

8:00-9:00 Прибуття в с. Ждіняєво, розселення в готелі “Персона Грата” та “Троянда” (номера зі всіма зручностями).

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням водоспаду Шипіт

Унікальний водоспад Шипіт – один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 

 Підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

  На г. Гимба  відвідування чайовні “Сурія”, де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав’яних настоїв, власноруч додати елемент інтер’єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.

Відправлення на ще одну перлину Закарпаття о. Синевир

        На зворотному шляху заїдемо в Закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і … кольором – яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!

       Та на закінчення екскурсійного дня, ми відвідаємо Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Де знаходяться тварини, які були вилучені з приватних зоопарків, які не відповідали умовам для іх утримання.

Повернення до готелю.

Вечеря.

За бажанням відправлення на форелеву ферму, де у кожного буде змога власноруч зловити форель, а власник ферми за декілька хвилин для Вас її приготує на вугіллі.

Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Неділя 27.05.2018:

Сніданок.

Виїзд групою по замкам Закарпаття

Відвідування палацу- садиби “Замок Шенборнів”

 Далі їдемо до найромантичнішого на Закарпатті замку в смт. Чинадійово.

Чинаді́ївський замок або Замок «Сент-Міклош» — пам’ятка архітектури XIV—XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачевого Закарпатської області. 

                    Далі по програмі туру ми відвідаємо “Замок Паланок”, який розташований в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» – одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

                      Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

 Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

–     Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.

А на закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо та продегустуємо справжніх Закарпатських вин.

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного діючого винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина – ось мета цієї екскурсії.

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

Понеділок 28.07.18:

Сніданок. Звільнення номерів.

Відвідування бункера «Лінії Арпада»; у Верхній Грабівниці – військовий оборонний об’єкт часів Другої світової війни, викопаний у горі, на глибині 100 м, угорцями під керівництвом німців.

Відправлення в м. Львів.

Вільний час.  

20:00 Виїзд в м. Житомир / Київ.

Вівторок 06.06.17: 

01:00 – 02:00 –  – прибуття в Житомир, 03:00 – 04:00 прибуття до Києва

Вартість туру:

-1800,00 грн з людини проживання в 3-х та 4-х місних номерах

-1900,00 грн з людини проживання в 2-х міних номерах

У вартість туру входить: проїзд (Київ – Житомир – Ждіняєво – Житомир – Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка.

Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги 300грн за всі 3 дні; вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни 400грн., Замок Шенборна 40грн., Замок Паланок 15грн., водоспад Шипіт 7грн.,  дигустація вин, Лінія Арпада 35грн); обіди.